Kjartan Lauritzen på Plenen 3. september er avlyst. Vi vender tilbake med info om nye datoer og refusjonsmuligheter i neste uke.

Kjære publikum,

 

Vi har ikke kommet like langt i regjeringens gjenåpningsplan som vi var forespeilet og hadde håpet på da vi annonserte konserten med Kjartan Lauritzen på Plenen. Dette skaper hodebry for oss som arrangør, da det er solgt flere billetter til konserten enn gjeldende kapasitet tillater.

 

Vi har den siste uken, sammen med Kjartan Lauritzen sitt team, diskutert ulike løsninger for å gjennomføre konserten. Etter en grundig vurdering har vi sammen blitt enige om å avlyse den planlagte konserten 3. september, da det ikke er mulig å presentere den for alle som har kjøpt billett. Det har heller ikke lykkes oss å sette opp en ekstrakonsert på Plenen.

 

Det vil bli satt opp nye konserter med Kjartan Lauritzen i Bergen i høst. Billetten du har kjøpt vil kunne benyttes til ny konsertdato - eller refunderes dersom ikke ny dato passer.

 

Vi vender tilbake innen tirsdag neste uke med info om nye konsertdatoer og refusjon.

 

Vi er lei oss for de dårlige nyhetene og takker for publikums forståelse.

 

Hilsen Bergen Live

Du har mottatt denne e-posten fordi du abonnerer på vårt nyhetsbrev eller har samtykket til å bli kontaktet av oss ved billettkjøp hos Ticketmaster. Les vår personvernerklæring
Bergen Live AS | Bergenhus 13, 5003 Bergen | Tlf +47 55215060 | Nettside