Om oss

 

Bergen Live arrangerer konserter og corporate events. Selskapet produserer og drifter i tillegg en musikkfestival, Bergenfest, samt drifter arrangementslokalet Snekkerbrakken på Bergenhus Festning.

Bergen Live har 11 heltidsansatte og er landets største konsertarrangør utenfor Oslo. 

Bergen Live har lokalt baserte eiere, solid økonomi og generelt høy standing i Norge som en ledende arrangør og aktør innenfor konsert- og festivalsektoren. 

 

Kontakt oss

Vi har kontorer i frodige og historiske omgivelser på Bergenhus Festning. Bergenhus 13 ligger helt i nord på festningsområdet, mot Bontelabo. Det er ingen parkeringsmuligheter inne på festningsområdet. Nærmeste parkeringsplass er på Bontelabo, se kartet under.

Adresse: Bergenhus 13, 5003 Bergen 
Telefon: +47 55 21 50 60 
E-mail: post@bergenlive.no 
Org. nr.: 984 993 412

 

Medarbeidere


Frank Nes

Daglig leder 
frank@bergenlive.no
+47 55 21 50 60

Martin Holmes

Produsent & HMS-ansvarlig
martin@bergenlive.no
+47 55 21 50 69

Kim Kristoffersen

Prosjektleder Events
kim@bergenlive.no
+47 55 21 50 67

Pytten Hundvin

Produsent
pytten@bergenlive.no
+47 55 21 50 68

May Mellesdal

Økonomi & administrajon
may@bergenlive.no
+47 55 21 50 64

Jørgen J. Hansen

Produsent Events
jorgen@bergenlive.no
+47 55 21 50 65

Andreas Lindborg

Produksjon & administrasjon
andreas@bergenlive.no
+47 55 21 50 66

Ole-Morten Algerøy

Produksjon & administrasjon
ole@bergenlive.no
+47 55 21 50 60

Kari Markhus

Eventkoordinator Snekkerbrakken
kari@bergenlive.no
+47 55 54 05 55

Irmelin Grønevik 

Prosjektleder event & konferanse
irmelin@bergenlive.no
+47 55 54 05 54


Ståle Aasgaard Eiken

Prosjektleder Event
stale@bergenlive.no
+ 47 55 54 05 53


Emilie Dyrøy 

Trainee
emilie@bergenlive.no
+ 47 55 21 50 60

Kontaktskjema