Om oss

Bergen Live arrangerer konserter og corporate events. Selskapet produserer i tillegg en av landets største og beste musikkfestivaler – Bergenfest - på vegne av Stiftelsen Bergen Music Fest.

Bergen Live drifter også arrangementslokalet Snekkerbrakken på Bergenhus Festning.

Bergen Live har 13 heltidsansatte og er landets største arrangør utenfor Oslo. 

Bergen Live eies av Live Nation Norway AS og Live Events AS. Selskapet har solid økonomi og generelt høy standing i Norge som en ledende arrangør og aktør innenfor konsert-, festival- og eventbransjen. 

Kontakt oss

Vi har kontorer i frodige og historiske omgivelser på Bergenhus Festning. Bergenhus 13 ligger helt i nord på festningsområdet, mot Bontelabo. Det er ingen parkeringsmuligheter inne på festningsområdet. Nærmeste parkeringsplass er på Bontelabo, se kartet under.

Adresse: Bergenhus 13, 5003 Bergen 
Telefon: +47 55 21 50 60 
E-mail: post@bergenlive.no 
Org. nr.: 984 993 412

Medarbeidere


Frank Nes

Daglig leder 
frank@bergenlive.no
+47 55 21 50 60

Martin Holmes

Produsent & HMS-ansvarlig
martin@bergenlive.no
+47 55 21 50 69

Kim Kristoffersen

Prosjektleder Events
kim@bergenlive.no
+47 55 21 50 67

May Mellesdal

Økonomi & administrajon
may@bergenlive.no
+47 55 21 50 64

Jørgen J. Hansen

Produsent Events
jorgen@bergenlive.no
+47 55 21 50 65

Cathrine K. Strømsholm

Eventkoordinator Snekkerbrakken
cathrine@bergenlive.no
+47 55 21 50 62

Frida Rød

Produksjon & administrajon
Miljøansvarlig & presseansvarlig
frida@bergenlive.no
+47 55 21 50 60

Emilie Dyrøy 

Produksjon & administrasjon
emilie@bergenlive.no
+ 47 55 21 50 60

Irmelin Grønevik 

Prosjektleder Event & Konferanse
irmelin@bergenlive.no
+47 55 54 05 54


Sandro Stanojevic

Produksjon (vikariat)
sandro@bergenlive.no
+47 55 21 50 60


Mats Sævig

Produsent
mats@bergenlive.no
+47 55 21 50 60

 


Oliander Taule

Marketing & produksjon (vikariat)
oliander@bergenlive.no
+47 55 21 50 60


Andrea Opsvik

Marketing & produksjon (vikariat)
andrea@bergenlive.no
+47 55 21 50 60

 

Ledige stillinger

Ingen ledige stillinger. 

Kontaktskjema